SEO i Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to nic innego, jak sztuka przekonania Google, że nasza strona jest najlepszą odpowiedzią na konkretne zapytania użytkownika.

 

Proces pozycjonowania odbywa się równolegle na dwóch płaszczyznach – optymalizacji zawartości i mechaniki działania strony, oraz pozyskiwania linków. Oba te elementy są ze sobą powiązane i niezbędne do osiągnięcia wysokich pozycji w wynikach zapytania.

 

 

Optymalizacja zawartości strony

Optymalizacja zawartości strony to najważniejszy element procesu pozycjonowania. Ważne jest, aby zawartość strony odpowiadała na pytania i potrzeby użytkowników - jeśli będzie to robiła w sposób lepszy niż konkurencja, wysokie pozycje są w zasięgu ręki. Niezbędne przy tym jest rozpoznanie realnych potrzeb użytkowników, oraz tego, w jaki sposób nazywają i poszukują Twoich usług / produktów.
Optymalizacja kodu strony

Prawidłowe linkowanie wewnętrzne, zdolność do indeksacji, szybkość działania, właściwe opisanie zdjęć, czy zastosowanie odpowiednich mikroformatów do opisu treści. To pierwsze elementy weryfikowane w czasie optymalizacji kodu.
Proces otymalizacji kodu strony ma za zadanie pozwolić robotom Google na maksymalnie efektywne pobieranie i przetwarzanie strony, a użytkownikom na bezproblemowe poruszanie się po niej.
Pozyskiwanie linków

Większość działań podejmowanych przez podmioty pozostawia po sobie ślady w internecie. Współpraca z innymi firmami, organizowane wydarzenia, konkursy, opinie klientów, wsparcie eksperckie, rekrutacje - istnieje wiele form. Przy odpowiednim zarządzaniu tymi procesami pozostawiają one po sobie również linki, prowadzące do strony firmowej - co zwiększa jej siłę i pozwala osiągnąć wysokie pozycje.
Start Standard Standard +
Artykuł sponsorowany w portalu lokalnym - tak tak
Artykuł sponsorwany na portalu o wysokich parametrach SEO tak - tak
Opinie w portalach lokalnych i branżowych 5 5 10
Ogłoszenia lokalne 10 20 40
Linkowanie rekomendacyjne z forów - 5 10
Linkowanie rekomendacyjne z blogów - 5 10
Wizytówki w katalogach firmowych 5 5 10
Prowadzenie Google Moja Firma tak tak tak
Audyt i optymalizacja pod kontem lokalnego SEO tak tak tak
Panel monitoringu pozycji on-line tak tak tak
CENA PAKIETU NETTO 350 zł 660 zł 955 zł
Wybieram Wybieram Wybieram