Zaznacz stronę
SEO i Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to nic innego, jak sztuka przekonania Google że nasza strona jest najlepszą odpowiedźią na konkretne zapytania użytkownika.

 

Proces pozycjonowania obdywa się równolegle i nieprzerwanie na dwóch płaszczyznach – optymalizacji zawartości i mechaniki działania strony, oraz pozyskiwania linków. Oba te elementy są ze sobą powiązane i niezbędne do osiągnięcia wysokich pozycji.

 

 

Optymalizacja zawartości strony

Optymalizacja zawartości strony to najważnieszy element procesu pozycjonowanie. Ważne jest aby strona odpowiadała na pytania i potrzeby użytkowników - jeśli będzie to robiła w sposób lepszy niż konkurecja wysokie pozycje są w zasiegu ręki. Niezbędne przy tym jest poznanie realnych potrzeb użytkowników, oraz tego w jaki sposób nazywają i poszukują państwa usług / produktów.
Optymalizacja kodu strony

Prawidłowe linkowanie wewnętrzne, zdolność do indeksacji, szybkość działania, właściwe opisanie zdjęć, czy zastosowanie odpowiednich mikroformatów do opisu treści. To pierwsze elementy weryfikowane w czasie optymalizacji kodu.
Proces otymalizacji kodu strony ma za zadanie pozwolić robotą Google na maksylamnie efektywne pobiernie i przetważanie strony. A użytkownikom na bezproblemowe poruszanie się po niej.
Pozyskiwanie linków

Większość działań podejmowanych przez firmy pozostawia po sobie ślady w internecie. Współpraca z innymi firmami, wydażenia, konkursy, opinie klientów, wsparcie eksperckie, rekrutacje - istnije wiele form. Przy odpowiadnim zarządzaniu tymi procesami pozostawiają one po sobie również linki prowadzące do witryn firmowych - co zwiększa siłę witryny i pozwala jej osiągąć wysokie pozycje.
Oferta

- Audyt strony - Audyt SEO - Optymalizacja strony - Pozyskiwanie linków