Strony Internetowe
Strony, sklepy i landing pages to obecnie miejsce zarówno pierwszego kontaktu klienta z firmą, jak i przestrzeń podjęcia decyzji. Warto zrobić dobre pierwsze wrażenie.

 

 

Nastawienie na konwersję


Strona, sklep czy landing page przeważnie ma jasno określone zadanie - jego zrealizowanie nazywamy konwersją. W trakcie tworzenia stron przykładam szczególną uwagę do zrozumienia, czym dla Ciebie jest konwersja, i jakie mechanizmy motywują Twoich klientów do działania.
Z myślą o promocji

Tworząc od podstaw, czy modyfikując już istniejącą stronę -przygotowujemy się na prowadzenie działań promocyjnych. Optymalizacja SEO, mieżalność konwersji i podział zawartości strony z myślą o frazach long tail oraz wysokich wynikach jakości reklam PPC.
Więcej niż standardy

Dla mnie standardem jest responsywność, bezpieczeństwo ale i przystępność systemu zarządzania treścią. Chętnie zajmę się wprowadzeniem zmian i aktualizacją treści - jednak gwarantuję, że będziesz to w stanie zrobić Ty lub Twój webmaster.

Przygotowywane projekty nie są "dostosowane" do urządzeń mobilnych - są wygodne i praktyczne dla użytkowników mobilnych.
Przykładowe Realizacje